KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193248
nr 1419 3248
Arne Arvidsson. Signerad, daterad 52, "från kyrkan, Cadaques. Olja på duk, 71x44, yttermått inklusive ram: 75x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:30:55
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr